Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Android için Tiktok uygulaması

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Android için Tiktok uygulaması

 

 

TikTok, mobil videolar için hedeftir. TikTok’ta kısa biçimli videolar heyecan verici, spontane ve gerçek. İster bir spor fanatiği, ister bir evcil hayvan meraklısı veya sadece gülmek istiyor olun, TikTok’ta herkes için bir şeyler var. Tek yapmanız gereken izlemek, sevdiğiniz şeylerle meşgul olmak, sevmediklerinizi atlamak ve size özel kişiselleştirilmiş sonsuz bir kısa video akışı bulacaksınız. Sabah kahvenizden öğleden sonraki işlerinize kadar, TikTok’ta gününüzü güzelleştirme garantili videolar var.

Günlük anlarınızı görüntülemek ve yakalamak için kullanımı kolay araçlar sağlayarak kendi orijinal videolarınızı keşfetmenizi ve oluşturmanızı kolaylaştırıyoruz. Özel efektler, filtreler, müzik ve daha fazlasıyla videolarınızı bir sonraki seviyeye taşıyın.

■ Size özel olarak özelleştirilmiş sonsuz sayıda video izleyin
Ne izlediğinize, beğendiğinize ve paylaştığınıza göre kişiselleştirilmiş bir video beslemesi. TikTok size gününüzü güzelleştirecek gerçek, ilginç ve eğlenceli videolar sunuyor.

■ Tek bir kaydırma ötede videoları keşfedin
Komedi, Oyun, Kendin Yap, Yiyecek, Spor, Memler ve Evcil Hayvanlardan Garip Tatmin Edici, ASMR ve aradaki her şeye kadar her tür videoyu izleyin.

■ Tek bir videoda kaydı birden çok kez
duraklatın Videonuzu tek bir dokunuşla duraklatın ve devam ettirin. Gerektiği kadar çok kez ateş edin.

■ Küresel bir yaratıcılar topluluğu tarafından eğlenin ve ilham alın
Milyonlarca yaratıcı, inanılmaz becerilerini ve günlük yaşamlarını sergileyen TikTok’ta. Kendinize ilham verin.

■ En sevdiğiniz müziği veya sesi videolarınıza ücretsiz olarak ekleyin
Milyonlarca ücretsiz müzik klibi ve ses ile videolarınızı kolayca düzenleyin. Hip Hop, Edm, Pop, Rock, Rap ve Country dahil olmak üzere her türden en popüler parçalar ve en viral orijinal sesler ile sizin için müzik ve ses çalma listeleri oluşturuyoruz.

■ Yaratıcı efektlerle kendinizi ifade
edin Videolarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için tonlarca filtre, efekt ve AR nesnesinin kilidini açın.

■ Kendi videolarınızı
düzenleyin Entegre düzenleme araçlarımız, uygulamadan çıkmadan video klipleri kolayca kırpmanıza, kesmenize, birleştirmenize ve çoğaltmanıza olanak tanır.

Android için Tiktok uygulaması YAPILAN YORUMLAR